fbpx
 

ArtykułyKim jesteśmy i co to jest upadłość konsumencka?

5 luty 2020

Firma Eureka-Restrukturyzacje powstała w 2012 roku. Jej kadrę stanowią w większości prawnicy i doświadczeni doradcy doskonale znający problematykę odzyskiwania należności od firm oraz osób fizycznych.

Misją naszej firmy jest niesienie pomocy podmiotom gospodarczym lub osobom fizycznym znajdującym się w sytuacji uniemożliwiającej im terminowe regulowanie swoich zobowiązań. Znając doskonale przepisy oraz procedury różnych instytucji w zakresie dochodzenia roszczeń, gotowi  jesteśmy  zaproponować najlepsze rozwiązania w sytuacjach kryzysowych – od negocjacji z wierzycielami (którymi mogą być osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, wszelkie instytucje finansowo-pożyczkowe, w tym banki oraz  urzędy skarbowe), poprzez wykup wierzytelności, dofinansowanie, postępowanie restrukturyzacyjne,  aż po upadłość firm i upadłość konsumencką.

Przy podejmowanych działaniach kierujemy się  wiedzą, doświadczeniem  i etyką – niezbędną w tej dziedzinie usług.

Trzonem naszej działalności jest pomoc w przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej. Jest to stosunkowo nowa procedura pomocy konsumentom (osobom fizycznym) zagrożonym niewypłacalnością lub na skutek różnych życiowych okoliczności, nie będącym w stanie regulować swoich zobowiązań.  W takich przypadkach jesteśmy w stanie przeanalizować je pod kątem właściwych przepisów i w przypadku pozytywnej opinii naszych specjalistów, przeprowadzić naszych klientów przez stworzoną  przez ustawodawcę procedurę. W ramach naszych usług, pomagamy w zgromadzeniu właściwej dokumentacji i prawidłowym napisaniu wniosku do sądu. Służymy też pomocą na etapie prowadzonego przez sąd postępowania.

Skuteczne przeprowadzenie upadłości konsumenckiej umożliwia naszym klientom rozpoczęcie nowego życia przy całkowitym umorzeniu wszystkich dotychczasowych zobowiązań.

Zapraszamy do kontaktu – analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej naszych klientów  i doradztwo w zakresie ewentualnych dróg rozwiązania ich problemów są  bezpłatne.

Eureka-Restrukturyzacje Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Warszawy 21
70-372 Szczecin
tel. +48 608 088 555
konsultacje@eurekarestrukturyzacje.pl
NIP 8522599514, REGON 321278439
KRS 0000434205

pl_PLPolish