fbpx
 

Dbamy o każdy szczegółCo wyróżnia nas na rynku
pomocy prawnej

Portrait of a beautiful middle-aged woman outdoors. Selective focus.

Dziękuję, że w Eurece – Restrukturyzacje pracują osoby, z którymi mogłam się spotkać. Mam 58 lat i nie lubię komputera, wysyłać e-maili i kontaktu telefonicznego – wolę się spotkać i porozmawiać. Dzięki Wam usłuszałam, że rozpoczynam nowe życie, a to powiedział Sąd poprzez upadłość konsumencką. Dziękuję.

Danuta z Gryfina (58L.)

Portrait of a woman. Portrait of a woman against the background of a green bush.

Dobrze, że w Kancelarii są specjaliści, którzy patrzą na moją sprawę całościowo a nie tylko na wniosek.

Lena z Leszna (32l.)

Portrait of a happy smiling adult woman against the backdrop of the city.

Dziękuję, że na Was trafiłam – nawet w Sądzie pochwalili profesjonalny wniosek.

Jola z Gorzowa (45l.)

A beautiful woman forty years old dressed on a pink scar is drinking coffee in a cafe. She looks at viewer and smile. Toned.

Kiedy ma się małe dziecko i ono zaczyna chorować nic się nie liczy – brałam kolejne pożyczki i kredyty, konsolidacje. Dowiedziałam się z FB o upadłości i dobrze trafiłam, dziś mam już syndyka. Dziękuję za pomoc.

Lilianna z Legnicy (43l.)

Portrait of an unshaven middle-aged man relaxing on the nature in summer day, close up

Kiedyś byłem przedsiębiorcą i myślałem, że upadłość konsumencka to nie dla mnie. Konsultacja i wyjaśnienie procedury pomogło dobrze przygotować wniosek i ważne że skuteczne. Dziękuję.

Robert ze Szczecina (57l.)

https://serwer1604278.home.pl/konsument.eurekarestrukturyzacje.pl/wp-content/uploads/2020/10/IMG_3106-scaled-e1596100345127-160x160.jpg

Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi.
A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.©

Prezes ZarząduOlga Maria Siekierzyńska

Head shot portrait attractive mature 60s woman put chin on hands posing looking at camera seated on couch in light living room at home, concept of care beauty treatment for seniors women, retired life

Najważniejsze to trafić do dobrego prawnika – zespół w Eurece jest kompetentny. Dla mnie najważniejsze było to, że wszystko mogłam powiedzieć i dostałam odpowiedź na moje wątpliwości i to w języku tak przystępnym, że wszystko zrozumiałam. Dziękuję Pani Joanno za napisanie wniosku.

Irena (l.67) Stargard

Outdoor portrait of 50 year old man wearing blue hoody and eyeglasses

To na co zwróciłem uwagę to dobranie zespołu do klienta. Od pierwszej rozmowy przed podpisaniem umowy, która była bardzo wyczerpująca po dobór prawnika, który był do dyspozycji szykując wniosek. Warto zaufać i rozmawiać o wszystkim. Panie Błażeju – szacun.

Witold, (45l.) Gryfino

Studio Shot Of Unhappy And Frustrated Mature Woman Against White Background At Camera

Plusem współpracy z Eureką jest to, że można ustalić dogodne raty i że prawnik jest do dyspozycji od momentu pierwszego spotkania a wniosek pisany jest od podpisania umowy. Dzięki, że Pani Mecenas Jadwiga ma do mnie tyle cierpliwości – bardzo Jej potrzebowałam.

Basia z Gorzowa (58l)

Head and shoulders portrait of a cheerful smiling middle-aged bearded man against a white studio background with copy space

Przyszedłem do Eureki jako były przedsiębiorca, posiadający jeszcze udziały w spółkach i podejmowałem jeszcze funkcje w zarządzie. Dla Pani prawnik  Agnieszki nie stanowiło to problemu – kompleksowo do tego podeszła – i mam już plan spłaty. Dziękuję i polecam

Portrait of middle aged man with folded arms bald and with white beard looking confident
Indywidualne podejście i dyskrecja – to mnie przekonało, a to że mogłam się wygadać i popłakać wzbudziło we mnie jeszcze większe zaufanie – czuć, że chcecie pomagać. Dziękuję za pokierowanie moją sprawą Pani Olgo.

Eureka-Restrukturyzacje Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Warszawy 21
70-372 Szczecin
tel. +48 608 088 555
konsultacje@eurekarestrukturyzacje.pl
NIP 8522599514, REGON 321278439
KRS 0000434205

pl_PLPolish