fbpx
 

HomePolityka prywatności

EUREKARODO

Podczas przeglądania tej strony pewne anonimowe dane o odwiedzających są przechowywane przez system statystyk (tj. godzina wejścia, czas spędzony na stronie, rodzaj przeglądarki i systemu operacyjnego), strona wykorzystuje także tzw. ciasteczka (cookies), czyli krótkie informacje, które są przechowywane na komputerze użytkownika i wykorzystywane w celu optymalizacji wyświetlania treści. Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eureka-Restrukturyzacje Sp. z o.o. z siedzibą 70-372 Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 21, NIP 8522599514, KRS 0000434205.

2. Dane osobowe udostępnione Administratorowi przetwarzane będą na podstawie Pani/Pana zgody w celu realizacji przedmiotu niniejszej umowy.

3. Podanie ww. danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do realizacji celu, dla jakiego zostały zebrane wynikają z zawartej umowy.

4. Ww. dane osobowe Pani/Pana nie będą przekazywane poza terytorium Polski/Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego/organizacji międzynarodowej.

5. Ww. dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa oraz podmiotów współpracujących świadczących usługi na rzecz Eureka-Restrukturyzacje Sp. z o.o.

6. Ww. dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji ww. celów oraz obowiązków archiwalnych i statystycznych Administratora, jak również dla udokumentowania działalności objętej wzajemną umową, a w przypadku udostępnienia danych w celu wysyłania newslettera – do czasu wycofania zgody.

7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie ww. danych osobowych przez Administratora narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Eureka-Restrukturyzacje Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Warszawy 21
70-372 Szczecin
tel. +48 608 088 555
konsultacje@eurekarestrukturyzacje.pl
NIP 8522599514, REGON 321278439
KRS 0000434205

pl_PLPolish