fbpx
 

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUGUpadłość konsumencka
byłego przedsiębiorcy

Były przedsiębiorca może ogłosić upadłość konsumencką. Zazwyczaj mamy do czynienia z sytuacją, w której przedsiębiorca zmęczony ciągłą windykacją, postępowaniami egzekucyjnymi porzuca, zamyka lub zawiesza działalność gospodarczą nie widząc wyjścia z sytuacji w jakiej się znalazł. Dla takich osób również jest upadłość konsumencka. Jedyny wymóg to brak aktywnej działalności gospodarczej w dniu składania wniosku o ogłoszenie upadłości. Zatem jeżeli jesteś byłym przedsiębiorcą, który z różnych względów zamknął działalność gospodarczą przed wieloma laty i ciągle nie uporałeś się z problemami wynikającymi z jej prowadzenia lub składałeś wniosek o ogłoszenie upadłości działalności gospodarczej, ale postępowanie nie doprowadziło do oddłużenia, masz szansę na wyprostowanie starych spraw. Jeśli jednak ciągle masz aktywną działalność gospodarczą, która stoi przed obliczem niewypłacalności, mamy również propozycję dla Ciebie. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, zapraszamy.

DISPUTE RESOLUTIONIndependent recognition

Lawyers associated with Law firm operate seamlessly across all of these jurisdictions, in order to provide the best legal advice under competitive terms with original values.

2017
2016
2015

ARBITRAL AWARDSDefining success together

We are perfectly placed to take you through a complete range of services.

By cooperating with over 100 lawyers across the region, our original values remain an integral part of our philosophy and approach to client work.

CHAMBERS MEMBERSSpecialised expertise

Our team is proud of their extensive experience in dealing with the ICSID and UNCITRAL arbitration.

We regularly deal with bankruptcy and reorganisation proceedings and related litigation, recognition of foreign judgements and arbitral.

Eureka-Restrukturyzacje Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Warszawy 21
70-372 Szczecin
tel. +48 608 088 555
konsultacje@eurekarestrukturyzacje.pl
NIP 8522599514, REGON 321278439
KRS 0000434205

pl_PLPolish